У нас працює послуга
"Оплата частинами"
та
"Миттєва розстрочка"
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ ЧУДОВА НОВИНА
Безкоштовна доставка від 3000 грн
95% Гарних відгуків
14 днів на перевірку та повернення
Оплата різними способами
Тільки кращі виробники

Кондиціонери в Києві та по всій Україні ➜  Ви можете у нашому магазині ProClimate.com.ua. Наша компанія на ринку України з 2004 року. Ми спеціалізуємося на продажі, монтажі та сервісному обслуговуванні кондиціонерів та іншої кліматичної техніки таких відомих світових брендів як: Gree, Mitsubishi Electric, Daikin, Panasonic, Toshiba, Cooper&Hunter, Dekker та багато інших.

Більше інформації
У магазині «ПроКлімат» Ви можете купити кондиціонер, конвектор, зволожувач та осушувач марок, представлених вище. Ми є партнерами та офіційними представниками цих компаній по всій Україні. У нас можна придбати продукцію як для дому, так і для офісу. Монтаж, гарантійне та сервісне (постгарантійне) обслуговування кондиціонерів здійснюють фахівці з багаторічним досвідом роботи у сфері кліматичної техніки. Участь у семінарах, тренінгах, проходження курсів підвищення кваліфікації з отриманням відповідних сертифікатів та дипломів дозволяє нам гарантувати Вам незмінно високу якість робіт та повноцінний сервіс. Гарантія якості на всю продукцію, а також виконання монтажних і сервісних робіт є обов’язковою.
В інтернет-магазині ProClimate.com.ua Ви зможете підібрати товар, виходячи з ваших бажань та можливостей, і в цьому Вам допоможуть наші фахівці. У нас Ви можете отримати консультацію та максимально повну інформацію про продукт чи послугу.
Більшу частину дня ми проводимо на роботі чи вдома — тобто в закритому приміщенні. Для того, щоб це перебування було нам не на шкоду, а лише на користь, ми повинні подбати про це самостійно. Такі показники як чистота повітря, правильно підібрана температура, невисока вологість забезпечують нормальні умови для роботи і є запорукою вашого гарного самопочуття. Це важливо для людей, які стежать за своїм здоров’ям та ведуть активний спосіб життя. Дуже важливо це і для людей, які страждають на астму та алергію. Правильно підібраний кондиціонер, конвектор, зволожувач або осушувач допоможуть Вам почуватися добре і комфортно і прослужать багато років. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!
Магазин «ПроКлімат» бажає приємних покупок! Насолоджуйтесь свіжістю, легкістю та чистотою у вашому будинку та офісі. Дихайте на повну!
Щиро Ваша,
команда ProClimate.com.ua


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Call Now Button